Vlada Županije Zapadnohercegovačke i Nezavisni sindikat uposlenika u srednjim školama ŽZH postigli sporazum

Napisao/la  vladazzh.com

U ponedjeljak 15. svibnja 2015. godine u Širokom Brijegu je potpisan Sporazum o visini i rokovima isplate bruto plaće uposlenih u srednjim školama Županije Zapadnohercegovačke.

Sporazum je potpisan između Vlade Županije Zapadnohercegovačke, zastupane po predsjedniku Zdenku Ćosiću i Nezavisnog sindikata uposlenika u srednjim školama Županije Zapadnohercegovačke, zastupanog po predsjednici Jasminki Petric.

Ovim Sporazumom uposlenicima u srednjim školama Županije Zapadnohercegovačke plaće su povećane za 5%.
Ugovorne strane će nastaviti pregovore o naknadama iz materijalnih prava uposlenih u srednjim školama ŽZH.