Napisao/la

Obavještavamo učenike i roditelje da nastava u Gimnaziji Ljubuški za školsku 2022/2023. godinu počinje u ponedjeljak, 5. rujna 2022. godine, a raspored sati, upoznavanje s razrednicima i predviđenim aktvinostima u novoj školskoj godini odvijat će se s početkom u 7:30 sati.

Napisao/la

U Gimnaziji Ljubuški završen je prvi krug upisa učenika u prvi razred za školsku 2022./2023. godinu.

Napisao/la

U prvi (I.)  razred srednje škole upisuju se učenici koji su završili osnovnu školu i koji do 1. rujna tekuće kalendarske godine nemaju navršenih 17 godina.

Napisao/la

U organizaciji JU „Kulturno-športski centar“ Ljubuški, Gimnazije Ljubuški i SSŠ Ruđera Boškovića Ljubuški, u polivalentnoj dvorani Gimnazije upriličena je tradicionalna, šesta po redu, pjesnička manifestacija „Ljubuški u meni pjesma“.

Stranica 1 od 48