Napisao/la

Kulturno-znanstvena manifestacija “Dani europskog naslijeđa” već više od dva desetljeća organizira se u Bosni i Hercegovini s ciljem upoznavanja najširih slojeva društva sa značajem čuvanja,

Napisao/la

Na inicijativu Europske komisije, sedmu godinu zaredom diljem Europe održava se Europski tjedan sporta.

Napisao/la

Obavještavamo učenike i roditelje da nastava u Gimnaziji Ljubuški za školsku 2021/2022. godinu počinje 6. rujna 2021. godine, a raspored sati i upoznavanje s razrednicima i predviđenim aktvinostima u novoj školskoj godini odvijat će se sljedećim rasporedom:

Napisao/la

Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i športa Županije Zapadnohercegovačke donijelo je odluku o upisu učenika u prve razrede srednjih škola u školskoj 2021./2022. godini.

Stranica 1 od 44