Gimnazijalci iz Ljubuškog: Radili smo jedan dan u općini

Napisao/la 
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Oko 50 srednjoškolaca iz Ljubuškog nedavno je svoje školske klupe zamijenilo radnim mjestima koja su osigurali lokalni poslodavci.Oko 50 srednjoškolaca iz Ljubuškog nedavno je svoje školske klupe zamijenilo radnim mjestima koja su osigurali lokalni poslodavci.


Učenici su proveli radni dan u javnim poduzećima i lokalnim tvrtkama i na taj način stekli prvo radno iskustvo te priliku da stečeno školsko znanje primijene u praksi na radnom mjestu.
Kako je prošao Socijalni dan u programu Naše TV govorili su ljubuški srednjoškolci.

“Ja sam radio u općini, pokazivali su nam sve uloge i njihove zadatke koje moraju odraditi”, rekao je Luka Marijan Herceg, koji je na pitanje voditeljice je li bilo teško raditi u općini, rekao kako su se malo iznenadili koliko tamo zapravo ima posla.

Što su još rekli ljubuški srednjoškolci pogledajte u videoprilogu Naše TV na linku OVDJE

Pročitano 2181 puta