U Sarajevu nagrađeni najbolji učenici u FBIH Među nagrađenima Božica Vasilj

Napisao/la 
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U organizaciji Federalnog ministarstva obrazovanja i znanosti u Sarajevu je 14.prosinca 2021.godine održana svečana dodjela nagrada najboljim učenicima srednjih i osnovnih škola u Federaciji za školsku godinu 2020./2021.

 

Nagrađeno je ukupno 30 učenika srednjih škola iz svih deset županija. Svaka županija je nominirala po 3 najbolja učenika prema kriterijima koje je donijelo Ministarstvo. Među nagrađenim učenicima je Božica Vasilj, koja je prošle školske godine ujedno bila izabrana i za Učenicu generacije u našoj školi. Božica je studentica prve godine Filozofskog fakulteta u Sarajevu, smjer filozofija i povijest umjetnosti.

Gimnazija Ljubuški je ovim putem dobila i priznanje za prepoznavanje, poticanje i usmjeravanje talentiranih učenika ka putovima utemeljenim na znanju.

Pročitano 699 puta