Gimnazija

Divno je i predivno nekome pomoći. Dobrota se može i mora osjetiti svugdje, unutar škole i izvan nje, u svom domu i u razredu, na satu i na hodniku. Zato se nećemo zaustaviti samo na povremenim plemenitim akcijama već trajno nastojati živjeti ljudski, mudro i plemenito.Divno je i predivno nekome pomoći.

U organizaciji Roditeljskog vijeća Gimnazije Ljubuški i suradnji s Biciklističkim klubom Ljubuški održana biciklijada od Gimnazije do slapova Kravice. Biciklijada je održana za djecu srednjoškolskog uzrasta.U organizaciji Roditeljskog vijeća Gimnazije Ljubuški i suradnji s Biciklističkim klubom Ljubuški održana biciklijada od Gimnazije do slapova Kravice. Biciklijada je održana za djecu srednjoškolskog uzrasta.

Ekipa Gimnazije Ljubuški (Paško Bubalo i Ivan Marinović) pobjednik je “Kviza znanja iz opće kulture – Ljupko” u kojem je sudjelovalo šest ekipa iz svih srednjih škola Županije Zapadnohercegovačke, a organizator je po deveti put bila Gimnazija Ljubuški.