Bivši učenici Gimnazije Ljubuški dobitnici raznih priznanja i nagrada [foto]

Napisao/la  Gimnazija Ljubuski | isk-portal.info

Gimnazija Ljubuški iznjedrila je veliki broj izvrsnih učenika koji su danas uspješni studenti ili su već završili studije i rade u raznim zanimanjima- neki su ekonomisti, pravnici, liječnici, inženjeri, poduzetnici, ili pak uspješni sportaši.

Teško je nabrojati sve one koji su u gimnaziji ili tijekom svog studija osvojili razne nagrade, ali iznimno smo ponosni na sve njih.

Ove godine na raznim fakultetima  nagrađeno je sedam naših bivših učenika, koje s ponosom ističemo. Rektorovu nagradu dobili su Draga Matić, Anđela Šimić i Stipe Mandić.

draga_matic.jpg

Draga Matić studentica je druge godine preddiplomskog studija fizioterapije na Fakultetu zdravstvenih studija u Mostaru.

andjela_simic.jpg

Anđela Šimić studentica je treće godine preddiplomskog studija pravo na Pravnom fakultetu u Mostaru

stipe_mandic.jpg

Stipe Mandić student je treće godine građevinarstva na Građevinskom fakultetu u Mostaru.

Dekanove nagrade dobili su Dijana Kovač, Jelena Bukmir i Petar Babić.

diana_kovac.jpg

Dijana Kovač je za vrijeme svog gimnazijskog školovanja proglašena Učenicom generacije, a istim tempom  nastavila je i na fakultetu. Studentica je četvrte godine Medicinskog fakulteta u Zagrebu.

jelena_bukmir.jpg

Jelena Bukmir studentica je druge godine Farmaceutskog fakulteta u Mostaru.

petar_babic.jpg

Petar Babić student je pete godine Politologije u Mostaru.

nikola_skobic2.jpg

Nikola Škobić je ove godine proglašen jednim od najboljih studenata u Federaciji Bosne i Hercegovine. Student je Ekonomskog fakulteta u Mostaru.

nikola_skobic.jpg

No, ovo nije jedina Nikolina nagrada. Prije dvije godine dobio je Rektorovu nagradu za prosjek ocjena 5.0. Dobio je i pohvalnicu za izvrsnost u akademskoj godini 2016./2017., zatim Dekanovu nagradu  i mnoge druge nagrade i priznanja. Sigurni smo da Nikola neće stati na ovome i da će njegov rad i trud polučiti brojna druga priznanja.

Čestitamo ovim mladim uspješnim ljudima! Želimo im puno uspjeha u budućnosti i još puno, puno nagrada! Drago nam je da smo i mi bili dijelom njihovog odrastanja i da smo ostavili svoj trag  u njihovim životima.