Kreativnost^3 u Gimnaziji Ljubuški: Izložba fotografija, čitanje poezije i priča te jazz glazba

(1 Glasaj)

Ljubuški srednjoškolci pripremaju zanimljiv događaj u petak u Gimnaziji Ljubuški pod nazivom Kreativnost^3. Riječ je o manifestaciji koja će se održati u polivalentnoj dvorani Gimnazije s početkom u 18 sati.

Projekt je nastao u suradnji Asocijacije srednjoškolaca u BiH i Gimnazije Ljubuški, a ideja za isti je nastala iz oskudnosti platformi za iskazivanje kreativnosti srednjoškolaca u našem gradu, ističu ljubuški srednjoškolci.

„Cilj je ujediniti tri vrste umjetnosti: glazbu, književnost i fotografiju kako bi dali što više mogućnosti srednjoškolcima da se iskažu. U programu će biti izložba fotografija koje su uslikali srednjoškolci, čitanje  literarnih radova koje su sami napisali, a cijeli događaj će popratiti Srednja glazbena škola i njihov novoosnovani bend koji će uljepšati večer sa malo jazz glazbe i improvizacijama koje su sami skladali“, poručuju organizatori.