U ponedjeljak manifestacije «Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje»

Napisao/la  ljportal.com

Općina Ljubuški organizira obilježavanje tradicionalne manifestacije «Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje» koje će se održati u ponedjeljak 15. listopada 2018. godine od 9:00 do 12:00 sati, na Trgu dr. Franje Tuđmana.Općina Ljubuški organizira obilježavanje tradicionalne manifestacije «Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje» koje će se održati u ponedjeljak 15. listopada 2018. godine od 9:00 do 12:00 sati, na Trgu dr. Franje Tuđmana.

Sudionici ovog događaja su učenici iz osnovnih i srednjih škola općine Ljubuški. Oni će izložiti različite vrste kruha i krušnih proizvoda, za koja će prikupljati dobrovoljni prilog. Centar za socijalni rad Ljubuški podijelit će cjelokupni iznos onima kojima je najpotrebitije.

Humački gvardijan dati će svoj blagoslov pri početku, a za dobru zabavu pobrinut će se Dream Team babe.

Pozivamo sve građane da u to vrijeme dođu na Trg dr. Franje Tuđmana, da zapjevaju te svojim prilogom pomognu onima kojima je to najpotrebnije.