Božić u Gimnaziji Ljubuški

Napisao/la 
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

Unatoč  pandemiji  i svim problemima s kojima se susreće naša zajednica i cijeli svijet, gimnazijalci i njihova profesorica Tamara Herceg nisu odustali, naprotiv, krenuli su hrabro s uređivanjem prostorija Gimnazije i kroz svaki njezin dio pronijeli dašak Božića i istinskog veselja kojeg samo maleni Isus može donijeti.

 

Zajedničkim snagama, s mnogo kreativnosti, ljubavi, želje i velike radosti učenici i profesorica Tamara ukrasili su prostor naše škole kako bi se svi osjećali lijepo i barem na trenutak zaboravili sve negativno što se događalo u ovoj godini, sve one zabrane i nova pravila koja su se uvodila uslijed pojave virusa.

 

 

Nadamo se da će ovaj Božić svima u našem gradu, i okolici donijeti mir, blagostanje, hrabrost, otvorenost, ljubav i zajedništvo, kao i vjeru u čovjeka.

 

Našim učenicima želimo da i dalje nastave hrabro i odgovorno koračati kroz svijet novih spoznaja i oplemenjivanja znanjem.

 

Sretni blagdani,

Pročitano 390 puta