U Gimnaziji Ljubuški održan kviz znanja "Ljupko"

Napisao/la  Ivan Herceg / Radio Ljubuški
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U Ljubuškom je danas, nakon dvogodišnje stanke zbog pandemije koronavirusa, ponovno upriličen kviz općeg znanja „Ljupko“ na kojem su sudjelovali srednjoškolci iz čitave županije Zapadnohercegovačke.

 

Kviz je održan u polivalentnoj dvorani Gimnazije Ljubuški, a domaćini su se potrudili i napravili zabavan program, u stankama između pitanja ljubuški gimnazijalci su izveli par glazbenih točaka te jedan igrokaz koji je čitavu dvoranu natjerao na smijeh, a zabavno je bilo pratiti i samo kvizaško natjecanje.
Isto je bilo neizvjesno do samog kraja, za „Ljupka“ su se borile ekipe Srednje škole Antuna Branka Šimića Grude i Srednje strukovne škole Ruđera Boškovića Ljubuški, a na kraju su za bod više pobijedili Gruđani Jure Prlić i Ivan Miloš.

Oni su za nagradu dobili 300 KM, zlatnu mudru sovu Ljupka“ i poklon paket. Nagrade im je uručio Leopold Mandić, ravnatelj Gimnazije Ljubuški.

Pročitano 147 puta