Poznati datumi upisa u srednje škole u ŽZH

Napisao/la  iks-portal.info

Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i športa Županije Zapadnohercegovačke donijelo je odluku o upisu učenika u prve razrede srednjih škola u školskoj 2020./2021. godini.

U navedenoj Odluci, između ostalog, stoji da se u prvi razred srednje škole upisuju učenici koji su završili osnovnu školu i koji do1. rujna tekuće kalendarske godine nemaju navršenih 17 godina.

Upis će se vršiti u dva upisna roka - ljetni i jesenski.

Prijava učenika za upis tijekom ljetnog upisnog roka je 23. i 24. lipnja, odnosno za glazbene i druge škole sa posebnom provjerom sposobnosti 26. lipnja, dok je 25. kolovoza prijava u jesenskom upisnom roku.