Otvorena izložba slika i crteža ljubuških gimnazijalaca

Napisao/la  Radio Ljubuški
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U Knjižnici Ljubuški večeras je otvorena izložba slika i crteža ljubuških gimnazijalaca pod nazivom „Yes or Now“.

Gimnazijalci su izložili radove koje su napravili pod mentorstvom prof. Tamara Herceg, koja je večeras dala i svoj osvrt na izložbeni postav.

Izložbu je svečano otvorio ravnatelj Gimnazije Ljubuški Leopold Mandić koji je tom prilikom poručio učenicima kako se ponosi njima i njihovim talentom, a glazbenim točkama izložbu su uveličali učenici Gimnazije Ljubuški.

Svoje radove izložili su: Marta Lalić, Simona Barišić,Lucija Barbarić, Toni Petrović, Anđela Čuvalo, Marta Bubalo, Marija Bubalo, Josipa Rašić, Jerko Artuković, Mirna Kraljević, Leonarda Bojka, Jona Barišić, Petra Rupčić, Katarina Šaravanja, Klara Šarac, Gabrijela Novak, Nikola Brbor, Martina Primorac i Marta Majić.

 

Više na linku OVDJE.
 
Pročitano 656 puta