Gimnazija Ljubuški postaje Europska točka za darovite učenike

Napisao/la  www.iks-portal.info
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Europska mreža za podršku darovitih (European Talent Support Network (ETSN)) prihvatila je prijavu Gimanzije Ljubuški za Europsku točku za darovite – European Talent Point (ETP), a priznanje će im biti uručeno 02. ožujka 2020. godine u Varaždinu.

 

Europska mreža za podršku darovitima okuplja 25 centara za darovite te gotovo 400 točaka darovitosti iz 44 zemlje širom svijeta: od europskih zemalja poput Austrije, Belgije, Danske, Nizozemske, Njemačke, Turske, Švicarske do zemalja kao što su primjerice Peru, Saudijska Arabija, Ujedinjeni Arapski Emiratimi, Indija i druge.

Europski centri za darovite su središta Mreže, a Europske točke darovitosti, što postaja Gimnazija Ljubuški, su čvorovi u Mreži, kao jednakopravni članovi.

Pročitano 564 puta