Ljubuški gimnazijalci pred Božić pomažu siromašnima - audio i foto

Napisao/la  radioljubuski.ba
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Ljubuški gimnazijalci pred Božić i Novu godinu sakupljaju i daruju pomoć najsiromašnijim obiteljima i pojedincima na području općine Ljubuški. Akciju je, u dogovoru s Crvenim križom, organiziralo Vijeće učenika i to tako da učenici iz svakog razrednog odjeljenja donesu određenu vrstu i količinu namirnica.


"Kao i u prethodnih osam godina, organiziramo humanitarnu akciju "Božić svima", svaki razred je donosio određene namirnice i to smo sve skupili u pakete i podijelit ćemo osobama koje su u potrebi, kako bi ih razveselili za božićne blagdane, ", rekla je Mirela Bradvica, predsjednica Vijeća učenika. Ona je dodala kako su uspjeli skupiti 17 paketa, u kojima se nalaze osnovne namirnice koje bi trebale omogućiti potrebitima dostojno dočekati Božić i božićne blagdane.


Više pogledajte na linku OVDJE.

Pročitano 1206 puta