Dani kruha u Gimnaziji Ljubuški - foto

Napisao/la  radioljubuski.ba

Danas je u Gimnaziji Ljubuški održana tradicionalna manifestacija Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Gimnazija se za ovu manifestaciju pripremila bogatim programom u organizaciji učenika i njihovih profesora.

Na kreativno opremljenim stolovima gimnazijalci su predstavili tradicionalne proizvode u čijoj su pripremi sudjelovali i njihovi profesori i roditelji.

Na početku svečanosti fra Marin Karačić je uz molitvu i blagoslov  zahvalio Bogu na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine bili podareni.

U zabavno-glazbenom programu nastupali su bend Gimnazije Ljubuški te brojni učenici. Upriličeno je proglašenje pobjedničkog stola, kao i zabavna natjecanja kojima su ljubuški gimnazijalci podsjetili na neke tradicionalne igre i običaje našeg kraja.