Dani kruha u Gimnaziji Ljubuški - foto

Napisao/la  radioljubuski.ba
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Danas je u Gimnaziji Ljubuški održana tradicionalna manifestacija Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Gimnazija se za ovu manifestaciju pripremila bogatim programom u organizaciji učenika i njihovih profesora.


Na kreativno opremljenim stolovima gimnazijalci su predstavili tradicionalne proizvode u čijoj su pripremi sudjelovali i njihovi profesori i roditelji.


Na početku svečanosti fra Marin Karačić je uz molitvu i blagoslov  zahvalio Bogu na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine bili podareni.


U zabavno-glazbenom programu nastupali su bend Gimnazije Ljubuški te brojni učenici. Upriličeno je proglašenje pobjedničkog stola, kao i zabavna natjecanja kojima su ljubuški gimnazijalci podsjetili na neke tradicionalne igre i običaje našeg kraja.

 

FOTOGALERIJA

Pročitano 1454 puta