Učenici Gimnazije Ljubuški Ivona Rupčić i Srećko Herceg osvojili prvo mjesto u Sarajevu - audio i foto

Napisao/la  radioljubuski.ba
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Svake godine u Sarajevu se u organizaciji INFOHOUSE organizira Sajam znanja „Volontiraj kreditiraj“ na kojem sudjeluju učenici srednjih škola iz cijele Bosne i Hercegovine.

 

Gimnaziju iz Ljubuškog predstavljali su Ivona Rupčić i Srećko Herceg s temom o korupciji „Ne gasite sunce“ i u svojoj kategoriji osvojili su prvo mjesto. Temom se htjelo ukazati na problem kupovanja diploma koja je uzela velikog maha u cijeloj državi.

 

Ovo je treći put da učenici ljubuške Gimnazije osvajaju prva mjesta u svojoj kategoriji. Prije šest godina pobijedili su s temom „Kvisko – kviz znanja“ koji se nakon toga redovito, svake godine održava u Gimnaziji u Ljubuškom.

 

Drugi put slavili su prije dvije godine s temom „Mastershef“, a ove godine s temom „Ne gasite sunce“.

 

Više o uspjehu ljubuških gimnazijalaca poslušajte u prilogu kojeg smo snimili u Gimnaziji, a razgovarali smo s Ivonom Rupčić, Srećkom Hercegom, ravnateljem Goranom Skokom i pedagoginjom Zdravkom Rupčić.

 

Fotogaleriju i audio prilog možete pronaći na linku OVDJE.

Pročitano 2446 puta