Gimnazija Ljubuški na sajmu srednjih škola u Mostaru - foto

"Sajam srednjih škola - Mostovi prijateljstva 2015." održan je od 17. do 20. studenoga u Mostaru, u sklopu Projekta "Dijalog za budućnost" koji provode UNDP, UNICEF i UNESCO, u partnerstvu s Predsjedništvom BiH.

Riječ je o projektu koji se realizira već petu godinu zaredom, u organizaciji Vijeća mladih Grada Mostara, u partnerstvu s Gradom Mostarom i Ministarstvom obrazovanja, znanosti, kulture i sporta Hercegovačko-neretvanske županije (HNŽ), a u sklopu Međunarodnog tjedna tolerancije, priopćili su iz Vijeća mladih Grada Mostara.

Sajamske aktivnosti sufinanciraju organizacije UN-a. Zahvaljujući financijskoj potpori organizacija UN-a Sajam je ove godine osnažen, tako da su ove godine u sajamskim aktivnostima sudjelovale i srednje škole iz Zapadno-hercegovačke županije i to Gimnazija Fra Dominika Mandića i Srednja strukovna škola iz Širokog Brijega, te Gimnazija Ljubuški iz Ljubuškog.

Na svečanoj ceremoniji i izložbi učeničkih radova – zahvalnicu na potpori u realizaciji Sajma dobila je i naša škola, Gimnazija Ljubuški.