Ljubuškim studentima novčana potpora od 500 maraka

Osamnaestu po redu sjednicu Općinskog vijeća Ljubuški obilježila su izvješća o radu za proteklu godinu, a izvješće o radu naše Gimnazije podnio je ravnatelj Goran Skoko, te je isto usvojeno jednoglasno od strane vijećnika.

Na sjednici je usvojena i odluka o novčanoj potpori studentima općine Ljubuški u akademskoj 2013./14. Istu će moći ostvariti 60 studenata u iznosu od 500 KM. Po izravnom kriteriju potporu će ostvariti dijete poginulog branitelja iz Domovinskog rata, dijete invalida Domovinskog rata i civilnih invalida, zatim dijete iz socijalno ugroženih obitelji, dijete bez oba roditelja te studenti s 90-postotnim invaliditetom i više. Potporu će ostvariti i studenti deficitarnih zanimanja, matematike, fizike, glazbenog odgoja i geodezije te student prve godine koji je bio učenik generacije.