Igrokaz Sv.Nikola i ove godine diljem naše općine u organizaciji dramske sekcije Gimnazije Ljubuški

Tradicionalan igrokaz Sv.Nikola dramske sekcije Gimnazije Ljubuški održan je i ove godine po školama i vrtićima u Ljubuškoj općini, donoseći osnovnoškolcima duh blagdanskog ozračja.

Sveti Nikola u društvu krampusa i anđela posjetio je škole, crkve i vrtiće te tom prigodom darivao učenike i djecu prigodnim poklonima, a oni su njega nagradili pljeskom i pjesmom uz obećanje da će biti dobri, vrijedni i marljivi u školi i kod kuće.

Djeca su uživala u prigodnom kratkom igrokazu i druženju te je tako na lijep način za sve male, ali i one malo veće, započeo prosinac – mjesec darivanja.   Susret učenika s Nikolom pripremili su učenici dramske skupine Gimnazije Ljubuški.

Igrokaz je izveden i u programu radija Ljubuški, a igrokaz je pogledalo po svim školama i vrtićima oko 2000 mališana, od predškolskog uzrasta do učenika 5. razreda devetogodišnje škole.