Treća pjesnička večer ljubuških srednjoškolaca

Napisao/la  Knjižnica Ljubuški
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

JU "Kulturno-športski centar" Ljubuški, odjel Knjižnica Ljubuški, povodom obilježavanja Dana općine Ljubuški, organizira, tradicionalnu, treću pjesničku večer srednjoškolaca pod nazivom "Ljubuški u meni pjesma". Sudjeluju učenici srednjih škola s područja Općine - Gimnazije Ljubuški i SSŠ Ruđera Boškovića Ljubuški.


Naime, budući da obilježavanju Dana općine Ljubuški prethode brojne svečanosti i programi, svoj obol dat će i Knjižnica Ljubuški organiziranjem treće pjesničke večeri pod nazivom "Ljubuški u meni pjesma", učenika srednjih škola s područja općine Ljubuški.


Pjesnička večer održat će se u utorak 6. veljače 2018. godine, u 19 sati, u Gradskoj vijećnici Ljubuški.


Autor najbolje pjesme, po izboru stručnog povjerenstva, u sastavu prof. Mate Grbavac, prof. Ivana Barišić i prof. Dragica Petrović, dobit će vrijednu nagradu - laptop, sponzoriranu od strane Općine Ljubuški. Ujedno, nagrađeni će biti i autori drugoplasirane i trećeplasirane pjesme.


U glazbenom djelu večeri nastupaju: ženska pjevačka skupina "Izvor" - HKUD Studenčica iz Studenaca, srednjoškolci Ana Buntić i Filip Granić te Toni Petrović, učenik Osnovne glazbene škole Ljubuški.


Pozivamo nadasve srednjoškolce, kao ujedno i sve ljubitelje poezije, na ugodno druženje.

Pročitano 2765 puta