Emiliji Grbavac nagrada mladih pjesnika - 54. Šimićevi susreti 2017.

Napisao/la 
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Književno-kulturna manifestacija “Šimićevi susreti 2017.” otvorena je u subotu u dvorani Osnovne škole u Drinovcima u Grudama. 54.Šimićevi susreti su najdugovječnija manifestacija ovakvog karaktera u BiH, a u šest dana trajanja ove tradicijske književne priredbe bit će priređeno više kulturnih programa u Drinovcima, Grudama, Širokom Brijegu i Mostaru.


Nagrada mladih pjesnika - 54. Šimićevi susreti 2017.


Već prije želeći potaknuti ljubav za pisanu riječ, Organizacijski odbor 54. “Šimićevih susreta 2017.” i Matica hrvatska – Ogranak Grude raspisali su Natječaj za najbolje pjesničke radove mladih pjesnika do navršenih 25 godina koji do sada nisu objavili nijednu zbirku!


Na raspisani natječaj Organizacijskog odbora Šimićevi susreti 2017., za dodjelu nagrada mladim pjesnicima pristigao je znatan broj pjesničkih uradaka. Nakon iščitavanja istih Prosudbeno je povjerenstvo odlučilo istaći najbolje:


SREDNJE ŠKOLE:

- Ivona BAKOVIĆ, učenica IV. razreda Gimnazija Marka Marulića Tomislavgrad; TREĆE MJESTO

- Iva ZADRO, učenica II. razreda Opće gimnazije Srednja škola Antuna Branka Šimića Grude; DRUGA NAGRADA

- Emilija GRBAVAC, učenica IV. razreda Gimnazija Ljubuški; PRVO MJESTO

Pročitano 2738 puta