Gimnazija Ljubuški

Crveni križ Ljubuški poziva sve građane koji su punoljetni i mogu darovati krv da dođu 28. veljače u Gimnaziju Ljubuški od 10 do 12 sati na akciju dobrovoljnog darivanja krvi.Crveni križ Ljubuški poziva sve građane koji su punoljetni i mogu darovati krv da dođu 28. veljače u Gimnaziju Ljubuški od 10 do 12 sati na akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

U sklopu projekta "Od nabave stalaka za bicikle do biciklijade" održat će se niz aktivnosti za gimnazijalce u Ljubuškom.U sklopu projekta "Od nabave stalaka za bicikle do biciklijade" održat će se niz aktivnosti za gimnazijalce u Ljubuškom.

Dragi učenici i roditelji! Ovdje ćete naći vremenik svih pisani provjera znanja iz svih nastavnih predmeta za školsku godinu 2018./19.. U vremeniku će možda doći do nekih promjena koje će biti uzrokovane potrebom za dodatnim satima vježbanja, te se nadamo da ćete imati razumijevanja.O svakoj promjeni učenici će biti pravovremeno obaviješteni.