Ivona Ilić pobjednica pjesničke manifestacije „Ljubuški u meni pjesma“

Napisao/la  www.iks-portal.info
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U organizaciji JU „Kulturno-športski centar“ Ljubuški, Gimnazije Ljubuški i SSŠ Ruđera Boškovića Ljubuški, u polivalentnoj dvorani Gimnazije upriličena je tradicionalna, šesta po redu, pjesnička manifestacija „Ljubuški u meni pjesma“.

 

Ukupno 11 srednjoškolaca interpretiralo je autorske pjesme posvećene Gradu Ljubuškom, ljudima, prirodnim i kulturnim bogatstvima istoga te time mu tradicionalno čestitali rođendan.

 

Odlukom tročlanog stručnog povjerenstva – u sastavu prof. Mate Grbavac, prof. Ivana Barišić i prof. Anela Rozić-Vrankić, autorica najbolje pjesme je Ivona Ilić, učenica Gimnazije Ljubuški, s pjesmom naslovljenom „Moj dom“.

 

Autorica najbolje pjesme nagrađena je vrijednom umjetničkom slikom, knjigom i besplatnom članskom iskaznicom Knjižnice Ljubuški, a nagradu je uime organizatora uručio Ivan Bebek, ravanatelj JU „KŠC“ Ljubuški.

Foto_2.jpg

Ujedno, svi sudionici manifestacije dobili su besplatnu člansku iskaznicu knjižnice. U glazbenom dijelu programa nastupili su učenici Gimnazije Ljubuški.

Foto_3.jpg

Pročitano 2330 puta