Dobrovoljno darivanje krvi u Gimnaziji Ljubuški - audio i foto

Napisao/la  Radio Ljubuški
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U prostorijama Gimnazije u Ljubuškom završena je prva ovogodišnja akcija dobrovoljnog darivanja krvi, od ukupno šest koliko ih se organizira tijekom godine.U prostorijama Gimnazije u Ljubuškom završena je prva ovogodišnja akcija dobrovoljnog darivanja krvi, od ukupno šest koliko ih se organizira tijekom godine.


Akciji je pristupio 21 građanin, a prikupljeno je 20 doza krvi. Kako nam je kazala tajnica Crvenog križa Ljubuški, Mladenka Vukšić, ovo je prva akcija za građanstvo, a za otprilike mjesec dana uslijedit će prva od dvije akcije za srednjoškolce. Još jedna akcija za građane će biti u O.Š. Marka Marulića u Ljubuškom, te dvije u franjevačkom samostanu svetog Ante na Humcu.

U prošloj godini je u Ljubuškom prikupljeno nešto više od 240 doza krvi, a po mišljenju tajnice broj bi mogao biti i veći, iako je riječ o respektabilnoj količini.
Ovu i sve ostale akcije organiziraju Crveni križ Ljubuški i Transfuzijski Odjel KB Mostar.


FOTOGALERIJA&AUDIO

Pročitano 618 puta