Predavanje za gimnazijalce u Ljubuškom

Napisao/la 
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U sklopu projekta "Od nabave stalaka za bicikle do biciklijade" održat će se niz aktivnosti za gimnazijalce u Ljubuškom.U sklopu projekta "Od nabave stalaka za bicikle do biciklijade" održat će se niz aktivnosti za gimnazijalce u Ljubuškom.


Na inicijativu Roditeljskog vijeća, a uz podršku v.d. ravnatelja Gimnazije Ljubuški Leopolda Mandića, projekt je zamišljen kao poticaj djeci na usvajanje zdravih navika kretanja i prehrane, poticanje ekološke svijesti i svijesti o pogodnosti Ljubuškog kao biciklističkog potencijala.

U petak, 22. veljače, u polivalentnoj dvorani Gimnazije održat će se predavanje na temu "Zdrava prehrana i poremećaji u prehrani". Gosti predavači su dr. Željka Bilinovac, endokrinolog i mag.psih. Ivana Granić-Galić. Predavanje će se održati u terminu u 12.00 i 12.50 sati, radi malog kapaciteta same dvorane.

Pročitano 431 puta