Akcija darivanja krvi u Gimnaziji Ljubuški u "pokladnom štihu" - audio i foto

Napisao/la  radioljubuski.ba
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

U prostorijama Gimnazije u Ljubuškom je u utorak, 28. veljače 2017. godine održana prva ovogodišnja akcija dragovoljnog darivanja krvi. Djelatnici Odjela za transfuziologiju KB Mostar uz svoje normalne i redovite aktivnosti današnjoj su akciji dali i „Pokladni štih“, u stilu maškara su uredili frizure…


Uz one koji se tradicionalno odazivaju na ove plemenite akcije u prvom satu najuočljivije su bile djelatnice Granične policije ne umanjujući značaj i ostalih „dobrovoljaca“. Uz osoblje KB Mostar darivateljima su na usluzi i djelatnici općinske organizacije Crvenog križa iz Ljubuškog, suorganizatora ove akcije.

Kako nam je rečeno, darivanju krvi je pristupilo 39 dobrovoljaca, a na kraju je 29 dalo krv. Preostalih 10 nije moglo dati krv, što zbog gripe, što zbog drugih razloga.


Više o ovoj humanitarnoj akciji možete pronaći na linku OVDJE.

Pročitano 2169 puta