FOTO: Gimnazijalci za siromašne sugrađane prikupili pakete hrane

Napisao/la  ljportal.com
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Već nekoliko godina ljubuški gimnazijalci uoči blagdana u školi organiziraju humanitarnu akciju zove "Darujmo svima dostojanstven Božić" koja se sastoji u prikupljanja pomoći za siromašne i ugrožene ljude iz svoje općine. Cilj  je pomoći socijalno ugroženim osobama u općini Ljubuški

i potaknuti mlade na činjenje dobrih djela.


Gimnazijalci su realizirali ovu tradicionalnu akciju prikupljanja potrepština koje su spremili u pakete  koje će u suradnji s Crvenim križem podijelili obiteljima. Goran Skoko, ravnatelj Gimnazije Ljubuški nije krio zadovoljstvo radom svojih gimnazijalaca.  Za Ljubuški portal on je naglasio kako je prvenstveno prezadovoljan odzivom učenika koji su jako aktivni i dosta darežljivi  kada su ovakve akcije u pitanju.


Gimnazijalci su svjesni kako u njihovoj općini  ima puno ljudi u potrebi te su ponosni što će dobiti priliku bar na jedan dan im izmamiti osmjeh na licu ovom svojim gestom, jer ne događa se svaki dan da ih netko posjećuje.Fotogaleriju možete pogledati na linku OVDJE.

Pročitano 2391 puta