Učenici I. C pobjednici među razrednog natjecanja u rukometu

Napisao/la 
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U našoj Gimnaziji u tijeku godine odvijaju se razne sportske aktivnost. To su u prvom redu među razredna prvenstva u nogometu, rukometu i košarci. Najbolji nastupaju na županijskim igrama Zapadnohercegovačke županije.

Kao i svake godine, i ove smo godine odigrano je među razredno natjecanje u rukometu. Naravno, natjecanje je bilo između svih razreda, a pod budnim okom prof. Zvonke Hercega igrali su razredi protiv razreda u konkurenciji učenika.

Ove godine u među razrednom finalu sastali su se ekipe III.B i I.C razreda Gimnazije, a bolji su bili učenici I.C razreda rezultatom 22:18 (12:9).

Za pobjedničku ekipu su nastupili: Veselko Grbavac, Stipe Mandić, Ivan Miličević, Mislav Grgić, Filip Zelić, Matej Vasilj i Veselko Škrobo.

Na kraju utakmice prijelazni pokal u rukometu Gimnazije Ljubuški učenicima I. C razreda predao je ravnatelj Gimnazije prof. Goran Skoko.

Pročitano 4600 puta