Ljubuški srednjoškolci sudjelovali na Danima biologije - foto

Napisao/la 
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenici srednjih škola SSŠ Ruđera Boškovića i Gimnazije Ljubuški predvođeni svojim profesorima Tanjom Mikulić, Josipom Prlić i Mirkom Tomićem sudjelovali su na Danu otvorenih vrata Studija biologije Fakulteta prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru.


Obilježavajući tako Svjetski dan voda učenici su sudjelovali na tematskim radionicama „Vode na kopnu“, „Procjena kvaliteta voda“ i „Ugroženost voda i svijeta u njoj“.


Cilj radionica bio je na zanimljiv način mladima približiti važnost vode za opstojnost današnjega društva i njegov razvoj u budućnosti, a obrađena su i područja potencijalnih prijetnji vodenim staništima te načini procjene i analize vodenih ekosustava.


Više pogledajte na linku OVDJE.

Pročitano 2929 puta