Dani kruha i Europske baštine u Gimnaziji Ljubuški [foto]

Napisao/la  Ivan Herceg / Radio Ljubuški
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Vesela je atmosfera danas i pred zgradom Gimnazije Ljubuški gdje se održavaju Dani kruha.Organizatori su učenici i osoblje Gimnazije koji su i ovaj put pripremili zabavan i zanimljiv program, izložbene stolove s raznim pekarskim proizvodima, kolačima, jesenskim plodovima zemlje, starim predmetima…

Kako nam je rekla jedna od učenica, danas se uz Dane Kruha obilježava i Europski dan baštine, pa su mnogi učenici svoje stolove ukrasili tradicionalnim predmetima poput “ćemlija” i “bukara”, a da iskažu svu svoju kreativnost učenici su se pobrinuli tako što su pripremili i predstavu.

Dan je bio predviđen za glumu, pjesmu, a učenici su pokazali i umijeće sviranja na klaviru.

Pročitano 503 puta